تبلیغات
سلامی گرم به همه بازدیدکنندگان وب سایت مــــــــــــــــــــنامـــــــــــــــن امیدوارم از این سایت نهایت استفاده رو ببرید و اگر کمبود یا کاستی از من دیدین به بزرگواری خودتون ببخشید. وب سایت اطلاع رسانی روستای منامن www.manaman.ir - جاذبه های گردشگری شهر هشجین
منوی اصلی وب سایت منامن
نویسندگان وب سایت منامن
دوستان وب سایت منامن
صفحات جانبی وب سایت منامن
آرشیو وب سایت منامن
منوی اضافه منامن
  شهدای منامن این سایت جهت معرفی هرچه بهتر استعدادهای روستای مــــــــــــــــــــــــــــــنامـــــــــــــــــــن ایجاد شده است عزیزانیکه مطالب وتصاویر جالبی درباره روستای مــــــــــــنامــــــــــــن دارند خواهشمندیم به ادرس ایمیل ما ارسال کنند manaman755@gail.comنظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید . مطمئنا با نظرات و راهنماییهای شما عزیزان روز به روز شاهد پر بار تر و پر محتوی تر شدن سایت خواهیم بود .
 • به وبسایت منامن خوش امدید قدم رنجه فرمودید راستی نظر یادت نره
آمار و اطلاعات وب سایت منامن
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب ارسال شده: عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی منامن :
قدرت گرفته ازسایت منامن : تم کده !
هشجین یکی از شهرهای جذاب و دیدنی استان اردبیل ایران می باشد . هشجین شهری است در قلب بخش خورش‌رستم شهرستان خلخال ، که در شمال غرب ایران واقع شده است .
هشجین در جنوب شهرهای : اردبیل ، سرعین و خلخال ، شمال زنجان ، شرق بندر انزلی و رشت ، شرق میانه قرار گرفته است . شهر هشجین با ماشین تا شهرهای اردبیل 2 ساعت و 5 دقیقه (130 کیلومتر) ، سرعین 2 ساعت و 23 دقیقه (153 کیلومتر) ، خلخال 1 ساعت و 1 دقیقه (46.9 کیلومتر) ، زنجان 2 ساعت و 56 دقیقه (208 کیلومتر) ، بندر انزلی 3 ساعت و 22 دقیقه (161 کیلومتر) ، رشت 3 ساعت و 38 دقیقه (186 کیلومتر) ، میانه 1 ساعت و 48 دقیقه (107 کیلومتر) مسافت دارد . همچنین این شهر تا تهران 6 ساعت (416 کیلومتر) فاصله دارد ، که اگر بخواهید از تهران به هشجین سفر کنید باید از شهرهای قدس ، کرج و قزوین عبور کنید تا به هشجین برسید .
اماکن دیدنی هشجین :
قله آق داغ ۳٬۳۰۳ متر ارتفاع دارد که به عنوان دومین کوه بلند استان اردبیل مطرح شده است . هشجین با ماشین تا قله آق داغ 29 دقیقه (20.9 کیلومتر) مسافت دارد .
جنگل‌های روستاهای نوده ، آق سو ، چنارلیق ، کیوی زاویه ، قره تکان
آبشارهای نوده
زیارتگاه و آرامگاه شیخ محمد قریشی در هشجین ، سید احمد معراجی در اسبو و آرامگاه شیخ کشف‌الدین در روستای دایوکندی واققع شده است .
ییلاق‌های کلکی ، سویودلی ، پنبه لکه و قنشرسوکن برندق .
حاشیه رود قزل اوزن در واقع راه اصلی اردبیل به آزاد راه زنجان میانه می باشد و در منطقه سرچم میپیوندد و از حاشیه این رود عبور میکند .
باغات روستای نمهیل، برندق، گهراز.
روستای (ماسوله‌ای شکل) کزج که یکی از روستاهای تفریحی و گردشگری این استان می باشد و جزء ۱۰ روستایی است که از ساختار با ارزش معماری در ایران برخوردار است .
چشمه‌های آب‌گرم (ایستی سو)
حاشیه قزل اوزن به طول ۹۰ کیلومتر از منطقه خورش رستم عبور میکند و محلی ایده آل برای ماهیگیری ، قایق‌سواری و کشاورزی است .
آرامگاه آقا میر جعفر در روستای سادات گهراز
شهدای روستای منامن سلامی گرم به همه بازدیدکنندگان وب سایت مــــــــــــــــــــنامـــــــــــــــن امیدوارم از این سایت نهایت استفاده رو ببرید و اگر کمبود یا کاستی از من دیدین به بزرگواری خودتون ببخشید.لطفا جهت پیشرفت سایت نظر بگذارید و به وبلاگ های دیگه خودم که در اینجا لینک شده هم سر بزنید... این سایت جهت معرفی هرچه بهتر استعدادهاروستای مــــــــــــــــــــــــــــنامـــــــــــــــن ایجاد شده است مطمئنا با نظرات و راهنماییهای شما عزیزان روز به روز شاهد پر بار تر و پر محتوی تر شدن سایت خواهیم بود :
معمولی متوسط بزرگ خیلی بزرگ
پیوندهای روزانه وب سایت منامن
نظر سنجی وب سایت منامن
ابر برچسب های وب سایت منامن
این سایت جهت معرفی هرچه بهتر استعدادهای روستای مــــــــــــــــــــــــــــــنامـــــــــــــــــــن ایجاد شده است عزیزانیکه مطالب وتصاویر جالبی درباره روستای مــــــــــــنامــــــــــــن دارند خواهشمندیم به ادرس ایمیل ما ارسال کنند manaman755@gmail.comنظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید . مطمئنا با نظرات و راهنماییهای شما عزیزان روز به روز شاهد پر بار تر و پر محتوی تر شدن سایت خواهیم بود .
پشتیبانی
سلامی گرم به همه بازدیدکنندگان وب سایت مــــــــــــــــــــنامـــــــــــــــن امیدوارم از این سایت نهایت استفاده رو ببرید و اگر کمبود یا کاستی از من دیدین به بزرگواری خودتون ببخشید.لطفا جهت پیشرفت سایت نظر بگذارید و به وبلاگ های دیگه خودم که در اینجا لینک شده هم سر بزنید... این سایت جهت معرفی هرچه بهتر استعدادهاروستای مــــــــــــــــــــــــــــنامـــــــــــــــن ایجاد شده است مطمئنا با نظرات و راهنماییهای شما عزیزان روز به روز شاهد پر بار تر و پر محتوی تر شدن سایت خواهیم بود -----------------------------

زیر باران

---------------------------------------- کد حرفه ای قفل کردن کامل راست کلیک
فاتولز - جدیدترین ابزار رایگان وبمستر
--------------------------------------------------------
Up Page
کد پرش به بالای صفحه وب
-------------------------------- ---------------------------------------------------------

کدهای رایگان وبلاگ

------------------------------کد پیغام خوش آمدگویی

 • لیزر
 • --------------------------------- کد حرفه ای قفل کردن کامل راست کلیک

  فاتولز - جدیدترین ابزار رایگان وبمستر
  --------------------------------------

  ابزار وبمستر

  ------------------------------------------------ -----------------------------

  کد قفل کردن راست کلیک

  ------------------------------------------------------

  ابزار وبمستر

  -------------------------------------------------

  کد قفل کردن راست کلیک

  -------------------------------------------

  ابزار وبمستر

  ---------------------

  کد قفل کردن راست کلیک

  ---------------------

  هدایت به بالای

  قالب وبلاگ

  کدهای رایگان وبلاگ

  زیر باران